SHARON BRUSH
SHARON BRUSH
SHARON BRUSH
SHARON BRUSH
SHARON BRUSH

SHARON BRUSH

Automatický extraktor s kartáčovací funkci

Výrobce: SANTOEMMA
 
Dostupnost: dodání do 2 týdnů Více informací
 
Použitísucho-mokro
Podtlak (mbar)220
Průtok vzduchu (m3 / h)180
Příkon (W)1000
Napájení (V)230
Tlak čerpadla (bar)4
Průtok čerpadla (l / min)1,5
Kapacita nádoby na čistící roztok (l)12
Kapacita nádoby na znečištěný roztok (l)12
Hmotnost (kg)21
Rozměry (mm)280x780x900
 
Naše cena: 62 820,00 CZK / ks (s DPH)
 
+ -
ks
Návrat

SHARON BRUSH - popis

 

SHARON BRUSH: je automatický extraktor s rotačním kartáčem, navržený pro profesionální čištění malých prostor, podlah a koberců. Speciální vybavení umožňuje přepnout stroj z čištění koberce na čištění podlahy, jednoduchým otočením páčky. Rotační kartáč s nastavitelným přítlakem je schopen hloubkového čištění značne špinavých koberců i podlah.
Malá šíře (pouze 29 cm) umožňuje čištění ve velmi úzkých prostorách. Ke stroji je možné připojit ruční násadu na čištění sedadel a těžko dostupných míst. Sharon Brush je také vhodný k pronájmu pro soukromé osoby, díky jeho pevné konstrukci a jednoduché obsluze. Jeho profesionální vybavení umožňuje využití v rámci úklidových firem.
Hlavní oblasti využití: hotely, kanceláře, obchody, restaurace, kluby, úklidové firmy, soukromý sektor.
 
SHARON Brush je extraktor s rotujícím kartáčem, určen pro profesionální čištění malých ploch koberců a tvrdých podlah. Speciální zařízení dovoluje rychlé a snadné přepínání podle typu čištěných ploch. Mycí kartáč s nastavitelným přítlakem je schopen účinně čistit velmi
znečištené koberce a tvrdé podlahy. Jeho malá šíře (pouze 29cm) ho dovoluje použít ve velmi úzkých pokojích. Je možné připojit hubici NS10PN pro čištění čalouněných křesel a velmi špatně přístupných míst. SHARON BRUSH je díky své jednoduchosti ovládání vhodný pro půjčovny mycích strojů. Profesionální vlastnosti předurčují tento extraktor pro využití především v úklidových firmách.

Parametry produktu SHARON BRUSH

Použití sucho-mokro
Podtlak (mbar) 220
Průtok vzduchu (m3 / h) 180
Příkon (W) 1000
Napájení (V) 230
Tlak čerpadla (bar) 4
Průtok čerpadla (l / min) 1,5
Kapacita nádoby na čistící roztok (l) 12
Kapacita nádoby na znečištěný roztok (l) 12
Hmotnost (kg) 21
Rozměry (mm) 280x780x900

Příslušenství k produktu SHARON BRUSH

K tomuto produktu zatím nebylo přidáno žádné příslušenství k dokoupení.


Máte dotaz k produktu SHARON BRUSH ?

Zavolejte nám: +420 722 403 808

 

Přihlášení

Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
Špecializovaný obchod na meteo prístroje, športové meracie prístroje a inú meraciu techniku. V ponuke nájdete kvalitné teplomery, vlhkomery, barometre, meteo stanice, krokomery, pulzomery, stopky, minútky, nástenné hodiny, budíky, hodiny s projekciou, či presýpacie hodiny.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.