SABRINA FOAM LIGHT
SABRINA FOAM LIGHT
SABRINA FOAM LIGHT
SABRINA FOAM LIGHT
SABRINA FOAM LIGHT
SABRINA FOAM LIGHT

SABRINA FOAM LIGHT

Pěnový a extrakční čistící stroj v jednom

Výrobce: SANTOEMMA
 
Dostupnost: dodání do 2 týdnů Více informací
 
Použitísucho-mokro
Podtlak (mbar)300
Průtok vzduchu (m3 / h)180
Příkon (W)1500
Napájení (V)230
Tlak čerpadla (bar)4
Průtok čerpadla (l / min)1,5
Kapacita nádoby na čistící roztok (l)14
Kapacita nádoby na znečištěný roztok (l)14
Hmotnost (kg)20
Rozměry (mm)300x420x660
 
Naše cena: 60 430,00 CZK / ks (s DPH)
 
+ -
ks
Návrat

SABRINA FOAM LIGHT - popis

  SABRINA FOAM LIGT: je ideální stroj pro čištění čalounění s velmi krátkou požadovanou dobou schnutí. Stačí naaplikovat speciální čistící pěnu na povrch, který má být čištěn. Po sekundách mechanického zapracování je špína rozpuštěna a pěnu stačí odsát hubicí. Na rozdíl od konvenčního extrakčního čištění s vodou a šamponem je pěna aplikována povrchově a neproniká hluboko do textilie, ale čistí jen povrchovou vrstvu, která je znečištěná. Čištění pěnou přináší vynikající výsledky v délce schnutí čištěného povrchu a účinnosti čištění - je tak velmi rychlé a maximálně účinné.

Stupeň vlhkosti pěny je regulovatelný. SABRINA FOAM LIGT neobsahuje kompresor pro výrobu stlačeného vzduchu potřebného pro vytvoření pěny. Stlačený vzduch se dodává z externího kompresoru. SABRINA FOAM LIGT je proto lehčí a levnější než SABRINA FOAM.
 
V připadě extrémniho znečištení je Sabrinu Foam Light možné použít jako standardní extrakční stroj
 
Příklady využití: SABRINA FOAM LIGT bývá využívána jako alternativa ke SABRINA FOAM všude tam kde je kompresor - např.. umývárny automobilů, servisní prostory a pod.


Spotřeba cca. 40 - 50g čistící roztoku na sedačku!

Vlastnosti SABRINA FOAM

Díky použití pěnového systému je doba schnutí extrémně krátká. Sedadla jsou kompletně suché po cca. 60 min. Jako první se čistí sedadlo řidiče. Než se dočistí zbývající sedadla je sedadlo řidiče suché a ten může po dočištění vozidlo ihned použít.
Velmi krátký čas schnutí umožňuje čištění vozidel tam, kde majitel neakceptuje čas schnutí při konvenčním čištění. SABRINA FOAM LIGT zvyšuje komfort služeb i pro náročné zákazníky. Kromě toho zásadním způsobem zvyšuje efektivitu čištění.

Parametry produktu SABRINA FOAM LIGHT

Použití sucho-mokro
Podtlak (mbar) 300
Průtok vzduchu (m3 / h) 180
Příkon (W) 1500
Napájení (V) 230
Tlak čerpadla (bar) 4
Průtok čerpadla (l / min) 1,5
Kapacita nádoby na čistící roztok (l) 14
Kapacita nádoby na znečištěný roztok (l) 14
Hmotnost (kg) 20
Rozměry (mm) 300x420x660

Příslušenství k produktu SABRINA FOAM LIGHT

K tomuto produktu zatím nebylo přidáno žádné příslušenství k dokoupení.


Máte dotaz k produktu SABRINA FOAM LIGHT ?

Zavolejte nám: +420 722 403 808

 

Přihlášení

Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
Špecializovaný obchod na meteo prístroje, športové meracie prístroje a inú meraciu techniku. V ponuke nájdete kvalitné teplomery, vlhkomery, barometre, meteo stanice, krokomery, pulzomery, stopky, minútky, nástenné hodiny, budíky, hodiny s projekciou, či presýpacie hodiny.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.