VÝHODY NÁKUPU V INTERNETOVOM OBCHODE CleanZone.cz

 1. VÝHODNÁ CENA
  Internetový obchod CleanZone.cz provozuje společnost, která působí na slovenském trhu již od roku 1993 a specializuje se na prodej čistící techniky a souvisejících komodit takže Vám umíme garantovat opravdu výhodné ceny.

  V naší nabídce najdete značky:

  Kränzle - profesionální vysokotlaká technika
  Soteco - průmyslové vysavače a koberců
  Coynco - vysavače pro těžký průmysl a kontinuální odsávání
  FIMAP - podlahové mycí a zametací stroje
  Vikan - transport system
  Dyson - bezsáčkové cyklónové vysavače
  BIONAIRE - čističe a zvlhčovače vzduchu
  Tansun - průmyslové infrazářiče
  APEX Systems - profesionální čistící chemie, čistící abrazivní pasty
   
 2. VYSOKÁ KVALITA A ODBORNOST
  Internetový obchod provozuje skupina lidí, která je s čistící technikou v denním kontaktu. Náš tým tvoří zkušení odborníci, kteří jsou připraveni zodpovědět všechny Vaše otázky. Naše podpora optimalizace výsledků a efektivity u našich klientů nekončí jen dodávkou vysoce kvalitních systémů a přípravků.

  Do nabídky vybíráme jen kvalitní a ověřený zboží od výrobců s dlouholetou tradicí. Na rozdíl od levného zboží nabízeného v hypermarketech, se můžete spolehnout, že námi nabízené zboží má srovnatelně vyšší kvalitu, delší živostnost a spolehlivost.

  Všechny informace o zboží jsou pečlivě zadávané našimi pracovníky, některé z nich i na základě reálného odzkoušení výrobků v praxi.
   
 3. VELKÝ VÝBĚR A PODROBNÉ INFORMACE O ZBOŽÍ
  Jsme specializovaný obchod, proto si dáváme záležet na tom, aby byla naše nabídka co nejkomplexnější a zároveň obsahovala jen kvalitní a spolehlivý zboží.

  Samozřejmostí jsou podrobné informace s přehledným zobrazením jednotlivých parametrů, zda provedení pro každý nabízený produkt. I díky tomu můžete využít funkci Porovnávání, pomocí níž si můžete přehledně zobrazit více produktů vedle sebe, což Vám usnadní rozhodování při koupi zboží.
   
 4. SPOLEHLIVOST A RYCHLOST DODÁNÍ
  Centrální sklad nám umožňuje poskytovat nadstandardní a flexibilní služby pro zákazníky s okamžitou expedicí a dodávkou již do 24 hodin. Skladovou dostupnost je možné vidět u každého výrobku. V případě, že je termín dodání zboží ohrožen, naši pracovníci Vás budou včas informovat o dodací lhůtě, nebo nabídnou adekvátní náhradní řešení.
   
 5. VRÁCENÍ NEVYHOVUJICÍHO ZBOŽÍ, BEZPROBLÉMOVÉ REKLAMACE
   
  Nevyhovující zboží nám můžete bez udání důvodu do 7 dnů vrátit a na špatný zboží si můžete uplatnit reklamaci během celé záruční lhůty.
   
 6. NAŠE STABILITA JE VAŠE JISTOTA
  Provozovatel internetového obchodu www.cleanzone.cz působí v oblasti prodeje čistící techniky již od roku 1993. Máme bohaté zkušenosti v oboru, kvalifikovaný personál a nadstandardní obchodní vztahy s dodavateli.

  CleanZone.cz je vytvořen a technicky spravovaný společností MaM Multimedia, sro, která má dlouholeté zkušenosti s provozováním internetových stránek a obchodů. Je technickým garantem jednoduchého, spolehlivého a bezpečného nakupování.
Věříme, že o kvalitě našich služeb se přesvědčíte i vy a náš obchod si rychle oblíbíte.

 

 

Přihlášení

Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
Špecializovaný obchod na meteo prístroje, športové meracie prístroje a inú meraciu techniku. V ponuke nájdete kvalitné teplomery, vlhkomery, barometre, meteo stanice, krokomery, pulzomery, stopky, minútky, nástenné hodiny, budíky, hodiny s projekciou, či presýpacie hodiny.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.