ELITE SILENT
ELITE SILENT
ELITE SILENT
ELITE SILENT
ELITE SILENT
ELITE SILENT

ELITE SILENT

Profesionální extraktor s kartáčovací hlavou

Výrobce: SANTOEMMA
 
Dostupnost: dodání do 3 týdnů Více informací
 
Použitísucho-mokro
Podtlak (mbar)340
Průtok vzduchu (m3 / h)162
Příkon (W)150
Napájení (V)230
Tlak čerpadla (bar)9
Průtok čerpadla (l / min)4,5
Kapacita nádoby na čistící roztok (l)50
Kapacita nádoby na znečištěný roztok (l)50
Hmotnost (kg)58
Rozměry (mm)500x860x970
 
Naše cena: 142 990,00 CZK / ks (s DPH)
 
+ -
ks
Návrat

ELITE SILENT - popis

 

ELITE SILENT: je automatický extraktor na koberce i mycí automat na tvrdé podlahy s mechanickým pohonem. Myje, kartáčuje a suší 50 cm pásy koberců, směrem vpřed.
Je možné nastavit přítlak kartáče, hlavy vysavače a také množství roztoku. Třístupňová sací turbína umožňuje efektivne vysušit koberec.
Elite Silent je velmi tichý extraktor s hlučností pouze 60 dB. Může být také používán s ruční násadou na čalounění (NS10PN) nebo násadou na koberce (NS300) na čištění rohů a nepřístupných míst.
Volitelné příslušenství - stírací lišta (SQ720E), připojována ke stroji pomocí rychlospojek umožňuje čistit a mýt i tvrdé podlahy. Extra kartáč, speciálně určen k čištění tvrdých podlah.
Hlavní oblasti využití: úklidové firmy, hotely, konferenční haly, banky, velké kanceláře, nákupní centra, školy, letiště a všechna místa s rozsáhlými, středně velkými povrchy koberců nebo podlah.

Parametry produktu ELITE SILENT

Použití sucho-mokro
Podtlak (mbar) 340
Průtok vzduchu (m3 / h) 162
Příkon (W) 150
Napájení (V) 230
Tlak čerpadla (bar) 9
Průtok čerpadla (l / min) 4,5
Kapacita nádoby na čistící roztok (l) 50
Kapacita nádoby na znečištěný roztok (l) 50
Hmotnost (kg) 58
Rozměry (mm) 500x860x970

Příslušenství k produktu ELITE SILENT

K tomuto produktu zatím nebylo přidáno žádné příslušenství k dokoupení.


Máte dotaz k produktu ELITE SILENT ?

Zavolejte nám: +420 722 403 808

 

Přihlášení

Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
Špecializovaný obchod na meteo prístroje, športové meracie prístroje a inú meraciu techniku. V ponuke nájdete kvalitné teplomery, vlhkomery, barometre, meteo stanice, krokomery, pulzomery, stopky, minútky, nástenné hodiny, budíky, hodiny s projekciou, či presýpacie hodiny.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.