Podsekce:

Čistička vzduchu WINIX WAC-U450
Čistička vzduchu WINIX WAC-U450

Čistička vzduchu WINIX WAC-U450

Čistička vzduchu Winix WAC U450 nabízí špičkovou kvalitu provedení i čistění díky 5stupňové filtraci a technologii PlasmaWave™, plně automatický režim a velmi ekonomický provoz. Tato čistička je určena do velkých místností, spolehlivě odstraní prach, alergeny zvířat, roztoče, bakterie, ale i cigaretový kouř i zápach.

Výrobce: WINIX
 
Dostupnost: archiv Více informací
 
Max.vzduchový výkon492 m3
Ionizátorano /plasma/, vypínatelný
Zvlhčovačne
Automatický režimano
Časovačne
Pachový senzorano
Prachový senzorano
Indikátor výměny / údržby filtruano
Dálkové ovládáníano
Vzduchový výkon - stupně84/186/300/492 m3
Hlučnost27/38/50/60 dB
Příkon / čištění /11 až 110 W
Hmotnost8 kg
Rozměry /š x h x v/440x260x660 mm
Barvabílá seš stříbrným panelem
 
Naše cena: 8 490,00 CZK / ks (s DPH)
 

Tato položka je trvale dopředána. Věříme, že v naší nabídce naleznete alternativní zboží.

Čistička vzduchu WINIX WAC-U450 - popis

 WINIX WAC-U450

 

Doporučená velikost místnosti:

 • pro alergiky: 49 m²
 • běžný provoz: 66 m²
 • max. vzduchový výkon je 492 m³/h

Popis produktu čističky vzduchu Winix wac U-450

 

 • pět stupňů čištění vzduchu
 • omyvatelné filtry
 • 4 rychlostní režimy vč. režimu turbo a nočního režimu
 • plně automatický režim – čištění vzduchu se přizpůsobuje jeho znečištění. Kvalitu vzduchu hlídají inteligentní senzory, které v případě jeho znečištění automaticky zvýší výkon čištění. Světelný senzor automaticky přepne čističku do nejtiššího režimu a ztlumí signalizaci na kontrolním panelu. Automatická je i signalizace pro výměnu filtru. ¨
 • manuální režim
 • pachový senzor
 • prachový senzor
 • světelný senzor
 • jedinečná patentovaná technologie PlasmaWave™
 • indikátor výměny filtru
 • dálkové ovládání

 

Filtrace

 

1. omyvatelný předfiltr – zachytí větší částice prachu, srsti zvířat, vláken apod.

2. Omyvatelný True Hepa filtr – s 99,97 % účinností odstraňuje všechny částice o velikosti až 0,3 mikronu, mezi něž patří částečky kouře, bakterie, viry, pyly, ale také zvířecí alergeny a spory plísní

3. Omyvatelný uhlíkový filtr – odstraní ze vzduchu zápach a různé nebezpečné plyny

4. Cleancel™ – je unikátní patentovaná úprava zabraňující bakteriální kontaminaci uhlíkového filtru. Působí jako hygienická bariéra, která brání vypouštění mikroorganismů zpět do ovzduší. Ničí bakterie a viry, plísně i roztoče.

5. PlasmaWave™ – tato technologie jistí celý filtrační systém. Jako poslední článek zajišťuje neutralizaci a rozklad všech mikročástic, které by mohly škodit zdraví. Navíc vytváří ionty, které dávají vzduchu náboj a vzduch je tak nejen čistý a zdravý, ale také příjemně svěží jako v přírodě.

Technologie Winix PlasmaWave™

napodobuje přirozený proces čištění vzduchu, tak jak probíhá v přírodě!

Technologie PlasmaWave™ spolehlivě odstraňuje pachy, alergeny, chemické výpary a jiné znečišťující látky, které se vyskytují v domácím prostředí a to na molekulární úrovni. Přitom není zdrojem škodlivého ozónu. Technologie PlasmaWave™ vytváří kladné a záporné ionty, které se spojují s přírodními vodními parami a tím se přeměňují na hydroxyly. Hydroxyly okamžitě neutralizují viry, bakterie, chemické výpary, pachy a plyny obsažené ve vzduchu tím, že rozloží jejich molekulární strukturu na vodní páru a jiné neškodné látky běžně přítomné ve vzduchu. Celý tento proces se podobá procesům odehrávajícím se v horních vrstvách zemské atmosféry. Technologie PlasmaWave™ napodobuje čištění vzduchu, tak jak probíhá v přírodě. PlasmaWave™ – nejčistší vzduch, který si doma můžete vyrobit!

 

Velmi nízké náklady na provoz čističky

 

Automatická indikace výměny filtru v závislosti na čištění. Čističky Winix umí přesně vyhodnotit dobu, kdy je třeba vyměnit filtry. Od ostatních čističek se liší hlavně v tom, že výměna není indikována jen uplynutím doby životnosti filtru. Procesor čističky totiž průběžně ukládá hned dvě informace – a sice jak dlouho motor běží a při jakých otáčkách. Až systém vyhodnotí, že je třeba vyměnit filtr rozsvítí kontrolku na hlavním panelu. Nemusíte se tak starat o to jestli není filtr zanesený a stejně tak se vám nestane, že vyměníte filtr, který by mohl ještě sloužit.

Čistička vzduchu Winix WAC U450 je dále vybavena omyvatelnými filtry. I když je pro perfektní čistotu vzduchu doporučeno filtry pravidelně měnit dá se jako ekonomická alternativa využít i možnost filtry opláchnout pod vlažnou tekoucí vodou a zbavit je viditelných nečistot. Tím se doba životnosti filtrů prodlouží. Filtry je pak třeba 100% vysušit, aby nedošlo k poškození čističky zbytkovou vlhkostí. Tento cyklus doporučujeme aplikovat max. dvakrát u jednoho filtru po dobu jeho životnosti. Jeho kvalita a schopnosti se dalším omýváním snižují.

Čističky Winix jsou držitelem známky ENERGY STAR udělované energeticky šetrným spotřebičům. 

 

Certifikace a účinnost

 

Čističky jsou testovány asociací AHAM (americká Asociace výrobců domácích spotřebičů). Značka Winix se může pyšnit certifikací AHAM pro celý sortiment čističek vzduchu v rámci oficiálního programu nazvaného Clean Air Delivery Rate (CADR – dodávané množství čistého vzduchu). Díky výsledkům tohoto měření a nestranným a regulérním údajům můžete získat více jistoty, že čističky vzduchu při odstraňování prachu, kouře a pylů opravdu fungují. Čistička Winix je dále držitelem uznávané certifikace ECARF. Tento certifikát je udělován produktům, které pomáhají alergikům zlepšit jejich zdravotní potíže. Britskou nadací pro alergiky – BAF, bylo udělený certifikát „seal of approval“, to znamená, že čistička splňuje kriteria pro alergiky.

   

Parametry produktu Čistička vzduchu WINIX WAC-U450

Ionizátor ano /plasma/, vypínatelný
Barva bílá seš stříbrným panelem
Max.vzduchový výkon 492 m3
Zvlhčovač ne
Automatický režim ano
Časovač ne
Pachový senzor ano
Prachový senzor ano
Indikátor výměny / údržby filtru ano
Dálkové ovládání ano
Vzduchový výkon - stupně 84/186/300/492 m3
Hlučnost 27/38/50/60 dB
Příkon / čištění / 11 až 110 W
Hmotnost 8 kg
Rozměry /š x h x v/ 440x260x660 mm

Příslušenství k produktu Čistička vzduchu WINIX WAC-U450


Máte dotaz k produktu Čistička vzduchu WINIX WAC-U450 ?

Zavolejte nám: +420 722 403 808

 

Přihlášení

Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
Špecializovaný obchod na meteo prístroje, športové meracie prístroje a inú meraciu techniku. V ponuke nájdete kvalitné teplomery, vlhkomery, barometre, meteo stanice, krokomery, pulzomery, stopky, minútky, nástenné hodiny, budíky, hodiny s projekciou, či presýpacie hodiny.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.