CHARIS
CHARIS
CHARIS
CHARIS
CHARIS
CHARIS
CHARIS
CHARIS
CHARIS

CHARIS

Profesionální extraktor s kartáčovací hlavou

Výrobce: SANTOEMMA
 
Dostupnost: dodání do 3 týdnů Více informací
 
Použitísucho-mokro
Podtlak (mbar)340
Průtok vzduchu (m3 / h)162
Příkon (W)1500
Napájení (V)230
Tlak čerpadla (bar)9
Průtok čerpadla (l / min)4,5
Kapacita nádoby na čistící roztok (l)35
Kapacita nádoby na znečištěný roztok (l)35
Hmotnost (kg)55
Rozměry (mm)420x1040x960
 
Naše cena: 126 890,00 CZK / ks (s DPH)
 
+ -
ks
Návrat

CHARIS - popis

 

CHARIS: je patentem chráněný automatický extraktor na koberce s mechanickým pohonem. Myje, kartáčuje a suší 40 cm pásy koberců, směrem vzad čímž je zajištěna pochuznost  po suché zóně
Díky dvěma protiběžným rotačním válcum zaručuje mimořádné výsledky na velmi znečištěných plochách.
Charis umožňuje regulaci množství čistíciho roztoku ve dvou stupních - nízkovlhkostní čištění - pro méně znečištěné plochy a téměř okamžite suché koberce, nebo plný průtok pro hloubkové dokonalé čištění. Třístupňová sací turbína umožňuje efektivně vysušit koberec - průměrný čas schnutí při pokojové teplotě je jen 1-2 hod!
Charis je velmi tichý extraktor s hlučností pouze 60 dB. Může být také používán s ruční násadou na čalounění (NS10PN) nebo násadou na koberce (NS300) na čištění rohů a nepřístupných míst.
 

Hlavní oblasti využití: úklidové firmy, hotely, konferenční haly, banky, velké kanceláře, nákupní centra, školy, letiště a všechna místa s rozsáhlými, středně velkými povrchy koberců nebo podlah.

Parametry produktu CHARIS

Použití sucho-mokro
Podtlak (mbar) 340
Průtok vzduchu (m3 / h) 162
Příkon (W) 1500
Napájení (V) 230
Tlak čerpadla (bar) 9
Průtok čerpadla (l / min) 4,5
Kapacita nádoby na čistící roztok (l) 35
Kapacita nádoby na znečištěný roztok (l) 35
Hmotnost (kg) 55
Rozměry (mm) 420x1040x960

Příslušenství k produktu CHARIS

K tomuto produktu zatím nebylo přidáno žádné příslušenství k dokoupení.


Máte dotaz k produktu CHARIS ?

Zavolejte nám: +420 722 403 808

 

Přihlášení

Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
Špecializovaný obchod na meteo prístroje, športové meracie prístroje a inú meraciu techniku. V ponuke nájdete kvalitné teplomery, vlhkomery, barometre, meteo stanice, krokomery, pulzomery, stopky, minútky, nástenné hodiny, budíky, hodiny s projekciou, či presýpacie hodiny.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.